Uruchomiono program uznawania szkolenia jednostek certyfikujących: zarejestruj się teraz!

1 lipca 2020 Nowości

 

Odbędą się dwie sesje w ramach Programu uznawania szkolenia PEFC (TRP) dla jednostek certyfikujących. Sesje będą się koncentrować na normach opublikowanych w 2020 roku oraz na wymogach dotyczących uznania szkolenia wewnętrznego przez jednostkę certyfikującą. 

Po szkoleniu jednostki certyfikujące mogą ubiegać się o uznanie ich wewnętrznych szkoleń, a po zatwierdzeniu prowadzić wewnętrzne szkolenia PEFC dla własnych audytorów.

Sesje będą się odbywały online, przez trzy dni, około czterech godzin dziennie. Odbędą się w dwóch różnych terminach, aby umożliwić uczestniczenie w nich jednostek certyfikujących z całego świata.

Za pośrednictwem programu uznawania szkolenia PEFC (TRP) jednostki certyfikujące mogą uzyskać formalne uznanie swojego wewnętrznego programu szkolenia w zakresie łańcucha dostaw PEFC i przeprowadzać szkolenia wewnętrzne zgodnie z wymogami PEFC.

Więcej informacji na temat programu, terminy sesji oraz link do formularza rejestracyjnego znajdziecie Państwo na stronie PEFC International.

Pozostajemy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera