Poland logo

Las dla nas i przyszłych pokoleń

Szkolenie organizowane przez RINA Poland Sp. z o.o.

Jan 28 2020

RINA

RINA Poland Sp. z o.o. organizuje 17 i 18 marca 2020 roku w Łodzi, szkolenie dla firm z zakresu wymagań FSC i PEFC, z uwzględnieniem nowych norm PEFC dotyczących łańcucha dostaw, które zostaną opublikowane 14 lutego 2020r. zgodnie z informacją PEFC Int.

RINA Poland Sp. z o.o. to polski reprezentant akredytowanej jednostki certyfikacyjnej z Włoch, RINA Services S.p.A. Aktualnie oferuje usługi w 65 krajach i obok usług certyfikacyjnych działa w sektorze energii, gospodarki morskiej, transportu oraz infrastruktury. 

W Polsce swoją działalność rozpoczęła w Gdańsku, gdzie do dziś świadczy usługi w sektorze morskiego doradztwa technicznego, usług klasyfikacyjnych i ustawowych oraz szkoleń. Usługi certyfikacyjne są prowadzone przez oddział w Katowicach.

Szkolenie poprowadzą: 

Joanna Kurowska - koordynator certyfikacji PEFC oraz innych systemów certyfikacji produktów pochodzenia leśnego. 

Michał Wajnberger - audytor kontroli pochodzenia produktu i ekspert ds. gospodarki leśnej z wieloletnim doświadczeniem w audytowaniu firm z branży drzewno-papierniczej oraz w jednostkach zarządzających lasami.

Szymon Jenek - audytor kontroli pochodzenia produktu z wieloletnim doświadczeniem w audytowaniu firm z branży drzewno-papierniczej. 

Wszelkich informacji dotyczących programu i organizacji szkolenia udzieli Joanna Kurowska (+48 698 400 352, joanna.kurowska@rina.org).

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 28 lutego 2020 r.